Rusya Voucher Belgesi

Yüzyıl Turizm, bireysel ve kurumsal seyahat hizmetleri sunmaktadır.+Yüzyıl Turizm uçak bileti, vize ve konaklama hizmetleri sunmaktadır.+3 aylık tek girişli ticari Rusya vizeniz 17 günde hazır.+1 yıllık çok girişli ticari Rusya vizeniz 25 günde hazır.

Rusya Voucher Belgesi

VOUCHER belgesi, Rus Tur operatörü tarafından düzenlenen yabancı turist kabul belgesidir. Turistik amaçlı Rusya’ya seyahat edecek yolcuların vize başvurusunda istenen bir belgedir. VFS Global firması aracılığı ile Rusya Federasyonu vizesi işlemlerini gerçekleştirmek için önceden randevu aldınız ve Turistik Rusya vizesi almak istiyorsunuz. VFS Global firmasına geldiğinizde VOUCHER belgesine ihtiyacınız olduğunu öğrendiniz. Bu konuda size yardımcı olabilecek en doğru adrestesiniz. Orijinal VOUCHER’ı isterseniz ofisimizden teslim alabilirsiniz, isterseniz VFS Global Rusya vize başvuru merkezinde size teslim edebiliriz. VOUCHER’ı hazırlamamız için sadece pasaport bilgilerinizi bize göndermeniz yeterli. Pasaport bilgilerinde yanlışlık olmaması açısından pasaport görüntüsü göndermenizi tavsiye ederiz.

Voucher Bedeli: 35$

Ödeme gerçekleştikten sonra 5 dakika içerisinde hazırlanır. Orjinal Voucher Belgesi ve Garanti Mektubunu en fazla 45 dakika içinde VFS Global ofisinde size teslim ediyoruz. Vize departmanı irtibat bilgileri:
0212 530 4501 – Dahili: 2009/2004
vize@yuzyilturizm.com.tr
vize1@yuzyilturizm.com.tr Ödeme yöntemleri ve adres bilgileri için tıklayınız.