2019 Emitt Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Görüşmek Üzere!
2019 Emitt Turizm ve Seyahat Fuarı
31 Ocak-3 Şubat 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki standımıza tüm fuar ziyaretçileri davetlidir. 
 
Emitt Fuar'ına özel, fuar tarihleri içerisinde gerçekleştireceğimiz Instagram çekilişimizle 3 talihliye vize hediye ediyoruz.
 
Çekilişe katılmak için ilk şart olarak Instagram hesabımızı buradan takip edebilirsiniz. Devamında çekiliş postunu beğenerek, yorumlarda 3 arkadaşınızı etiketlemeniz yeterli olacaktır.
 
Çekiliş sonuçları 4 Şubat günü sosyal medya üzerinden duyurulacaktır. Çekilişi kazanan 3 talihli ücretsiz vize hakkını yalnızca aşağıda * ile gösterilen ülkelerden birisi için kullanabilecektir. Kazanılan ücretsiz vize hakkı bu ülkeler dışında bir ülke için geçerli olmayacaktır.
*Schengen Ülkeleri - *Rusya - *Bulgaristan - *Dubai
 
Dikkat! Ücretsiz vize kazanan 3 talihli bu haklarını 2019 yılı sonuna kadar kullanabilirler. (31 Aralık 2019) Kazanan talihliler adına Yüzyıl Turizm tarafından gerçekleştirilen vize başvurusu sonucunda, olası bir ret cevabı alınırsa yeni bir ücretsiz başvuru hakkı olmayacaktır. 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül kazanamazlar.