İstanbul Havalimanı’nda Görüşmek Üzere!

İstanbul Havalimanı Yeni Ofis Yüzyıl Turizm86 yıldır Yeşilköy’de Türkiye’nin en büyük havalimanı olarak hizmet vermekte olan Atatürk Havalimanı 7 Nisan 2019 itibariyle kapılarını ticari uçuşlara kapatıyor. İstanbul’un simgelerinden biri olan ve bugüne kadar milyonlarca yolcuya ve uçuşa ev sahipliği yapan Atatürk Havalimanı’nda 1933 yılında gerçekleştirilen İstanbul-Ankara arasındaki ilk uçuş, Türk sivil havacılık tarihinin temeli olmuştur.

Yeşilçam filmlerinin veda sahnelerinin, nice sevinçlerin, kavuşmaların ve tatile gidişlerin adresi olan Atatürk Havalimanı 6 Nisan 02:00’de gerçekleşecek olan İstanbul-Singapur uçuşuyla tarihindeki son yolcularını uğurlamış olacak ve kapılarını kapatacak. Kargo uçuşlarının bir kısmı ve genel havacılık faaliyetleri bir süre daha Atatürk Havalimanında devam ediyor olacak.

6 Nisan 2019 Cumartesi gecesi tamamlanması planlanan taşınma organizasyonunun ardından, Yüzyıl Turizm olarak bizlerde 7 Nisan itibariyle Türkiye’mizin yeni gözbebeği ve aynı zamanda Avrupa’nın en büyük havalimanı olan İstanbul Havalimanı’nda hizmet vermeye başlayacağız.

İstanbul Havalimanı Ofis Adresimiz: Gidiş Katı, 6.Ada, 8F0295

İstanbul Havalimanı Yüzyıl Turizm Yeni Ofisİstanbul Havalimanı Yüzyıl Turizm Ofis 6.Ada Dış Hatlar