Uçak Bileti
Uçak Bileti
Yüzyıl Turizm şirketinizin seyahat planları için talebinize göre en doğru ve en iyi fiyatlı uçuşları bularak rezervasyonlarınızı yapar ve onayınıza sunar. Onay verilmesi halinde biletleme işlemlerinizi gerçekleştirir.
 
Uçuş seçeneklerinin sunulması ve biletleme işlemlerinizin yapılması dışında, Yüzyıl Turizm fiyat ve bilet kurallarının içerdiği iptal/iade, değişiklik, açığa alma/kapama haklarının takibini sağlar. İhtiyacınız olduğunda bu işlemlerin en doğru şekilde uygulanması şirketinizin maddi açıdan zarar görmesini engellenmektedir. Bunun için Yüzyıl Turizm, iş yoğunluğunuza göre şirketinize uçak bileti konusunda uzman en az 1 satış temsilcisi atamaktadır.
 
Yüzyıl Turizm'in satış ve sonrası hizmetleri 7 gün 24 saat devam etmektedir. Uçak bileti için yapılabileceğiniz işlemlerin dışında satın almış olduğunuz uçuşlarla ilgili havayollarından gelebilecek sefer iptali, saat değişikliği gibi durumlar için de Yüzyıl Turizm yetkilileri şirketinizle anında irtibata geçerek yaşanabilecek mağduriyetlere engel olmaktadır.
 
Ek olarak, şirketinizin havayolları ile yapabileceği "corporate anlaşmaları" sonrasında talep ettiğiniz uçuşlar için şirketinize tanımlanmış olan corporate kodlarının uçak biletlerinize işlenmesi takip edilmektedir. Bu sayede her bilet başına şirketinize özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.
 
Teklif Al