Kurumsal Vize İşlemleri Hizmeti

Vize

Yüzyıl Turizm, şirket yetkililerinizin yurt dışı seyahatlerinde ihtiyaç duyacakları vizeler için tüm işlemleri düzenlenmekte ve takip etmektedir.
 
Şirketinizin gerçekleştireceği iş seyahatleri için vize işlemlerinizin en hızlı ve en doğru şekilde sonuçlanması, ancak evrakların doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmasıyla sağlanabilmektedir.
 
Yüzyıl Turizm, tüm evrak kontrollerini şirketiniz adına sağlayıp, eksikleri tamamladıktan sonra vize başvurusunda bulunan kişi için randevu alımını gerçekleştirmektedir.
 
Ardından vize başvurusunda bulunulacak ülkenin konsolosluğuna veya aracı kurumuna gerekli evraklar istenilen formatta sizin adına teslim edilmektedir. Gerekli görülmesi halinde, görüşmeye davet edilen başvuru sahibine refakatçilik edilerek, buradaki işlemlerin normalden çok daha hızlı tamamlanması sağlanmaktadır.
 
Şirketinizden sürekli vize başvurusunda bulunan yetkililerin evraklarının her daim hazır bekletilmesi sayesinde, vize başvurusunda bulunmak için şirketiniz tarafından Yüzyıl Turizm'e talep geçildiği anda, işlemler zaman kaybetmeden başlatılabilmektedir. Bu sayede şirketiniz adına yapılan vize işlemleri çok hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir.
 
Yurt dışı seyahatlerinde bulunacak şirket yetkililerinizin vize işlemleri için gerekli olan evrakları ilk başvuruda Yüzyıl Turizm tarafından teslim alınır. İşlemleri tamamlandıktan sonra bu evraklar güvenli bir alanda muhafaza edilmeye başlanır. Evrakların güncelliği düzenli olarak takip edilmektedir ve süresi geçen ekraklar için tarafınıza yenileme yapılması talep edilir. Bu sayede şirket yetkililerinizin zamanla yarıştığı bir ortamda vize başvurusunda kullanılacak evrakları toparlamak için harcanan zaman ortadan kalkmış olur ve işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.
 
Teklif Al
Vize Başvuru Formu