Rusya Davetiye Mektubu

Ticari Rusya vizesi başvurunuz için resmi bir davetiyeye ihtiyacınız olacaktır. Rusya ticari vize işleminizin ilk aşaması olarak temin etmeniz gereken davet mektubu (davetiye), ancak Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanlığı tarafından (УФМС) verilebilmektedir.

Hazırlanan bu davetiye ile başvurulabilecek standart ticari Rusya vizesi, Türk vatandaşlarının ve yabancı ülke vatandaşlarının veya herhangi bir vatandaşlığı olmayan kimselerin Rusya’ya ancak ticari bir sebep için gitmeleri amacıyla verilmektedir.

Davet mektubu (Ticari Davetiye) 90 gün süreli ve tek ya da çok giriş çıkışlı olabileceği gibi, 1 sene süreli çok giriş çıkışlı olarakta verilebilir. Bu karar verilirken başvuru sahibinin talebi göz önünde bulundurulmaktadır ve tercih edilen davetiye türüne göre farklı fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Davetiye türüne göre uygulanacak olan güncel fiyatlarımızı aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.  

Uyarı: Çok giriş-çıkışlı standart ticari vize ile Rusya Federasyonu topraklarında 180 gün içerisinde maksimum 90 gün süre ile bulunabilirsiniz.

Yüzyıl Turizm aracılığıyla başvuracağınız ticari Rusya vizesi ile ticari pazarlıklar, seminerler, konferanslar ve ticari ortaklarla toplantılar için Rusya'ya seyahat edebilirsiniz.

Rusya ticari vize işleminiz için gerekli olan, Rusya Federasyonu'nun Dışişleri Bakanlığı tarafından (УФМС) onaylı ticari davetiye mektubunu sizin adınıza Yüzyıl Turizm olarak temin ediyoruz.

Davetiye Fiyatları;

Davetiye Türü (Ticari)  İşlem Süresi Davetiye Fiyatı
3 Aylık, Tek Girişli Davetiye 16 Gün 155 USD
3 Aylık, Tek Girişli Davetiye 10 Gün 175 USD
3 Aylık, Tek Girişli Davetiye 7 Gün 200 USD
3 Aylık, 2 Girişli Davetiye 16 Gün 165 USD
3 Aylık, 2 Girişli Davetiye 10 Gün 185 USD
3 Aylık, 2 Girişli Davetiye 7 Gün 205 USD
1 Senelik, Çok Girişli Davetiye 21 Gün 230 USD
1 Senelik, Çok Girişli Davetiye 16 Gün 260 USD
1 Senelik, Çok Girişli Davetiye 14 Gün 270 USD

Detaylı bilgi için Rusya vize danışmanımızla irtibata geçebilirsiniz.

Vize departmanı irtibat bilgileri:
+90 (212) 530 4501 – Dahili: 2009/2004
vize@yuzyilturizm.com.tr
vize1@yuzyilturizm.com.tr