Rusya Voucher Belgesi

VOUCHER belgesi, Rusya'da ki bir tur operatörü tarafından düzenlenen yabancı turist kabul belgesidir. Voucher belgesi turistik amaçlı Rusya’ya seyahat edecek yolcuların vize başvurularında, Rusya Konsolosluğu tarafından zorunlu olarak istenen bir belgedir.

Başvuru işlemlerinizi kendiniz yapmak istediğinizde, VFS Global firması aracılığı ile Rusya Federasyonu vizesi işlemlerinizi gerçekleştirmek için ilk olarak randevu almanız gerekir. Sonrasında randevu gününde VFS Global firmasına yanınızda Voucher belgesine ile gitmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde başvurunuz işleme alınmayacaktır.

İşte bu noktada size yardımcı olmak için Yüzyıl Turizm olarak biz buradayız!

Moskova'da bulunan iş ortağımız Antik Travel sayesinde temin ettiğimiz gerçek Voucher belgesiyle başvuru sürecinde karşınıza çıkan bu ihtiyacınıza hızlı bir şekilde cevap veriyoruz.

Orjinal Voucher Belgesini ister ofisimizden teslim alabilir, isterseniz de VFS Global Vize Başvuru Merkezi'nde randevu gününüzde size teslim edebiliriz. Voucher Belgenizi sorunsuz bir şekilde hazırlayabilmemiz için sadece pasaport bilgilerinizi bize göndermeniz yeterli olacaktır. Pasaport bilgilerinde yanlışlık olmaması açısından pasaport görüntüsü göndermenizi tavsiye ederiz.

Voucher Belgesi Ücreti: 35$

Ödemeniz gerçekleştikten sonra birkaç dakika içinde hazırlanmaktadır. Orjinal Voucher Belgesi ve Garanti Mektubu talebinizden en fazla 45 dakika sonra VFS Global ofisinde tarafınıza teslim edilecektir. Bizzat teslim almak için Aksaray'da bulunan merkez ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Dilerseniz tüm bu işlemlerle uğraşmak yerine, Rusya turistik vize başvurunuzu Yüzyıl Turizm olarak biz sizin yerinize yapabiliriz. Bu şekilde hem toplam masraf hem de zaman anlamında tasarruf edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sadece 1 adet güncel vesikalık fotoğrafınızı ve pasaportunuzun aslını kargo ile şirketimize göndermeniz yeterli olacaktır. 

Rusya vizesi ücretlerimizi buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Rusya Voucher Belgesi (Voçır)