Vize
vize işlemleri
Yüzyıl Turizm, vize başvurularınızı daha zahmetsiz ve hatasız tamamlayabilmeniz için başvuru süreçlerinizi sizin adınıza yönetmektedir.
  • Danışmanlık: Gerçekleştirmek istediğiniz vize başvurusu için Yüzyıl Turizm, ihtiyacınız olan vize türünün belirlenmesi, hangi tarihte başvuru yapmanız gerektiği, sunmanız gereken evraklarda dikkat etmeniz gereken ayrıntılar, özellikle Rusya gibi bazı ülkelerin istisnai evrak talepleri, vize başvuru randevusunun alınması konularında size destek olur.
  • Kontrol: Vize başvurusu için gerekli olan evraklarınızın toplanması/düzenlenmesi sonrasında bu evraklar konsolosluğa veya aracı kurumlara sizin adınıza teslim edilmeden önce detaylıca incelenir. Tarihi geçmiş, eksik ya da yanlış düzenlenmiş bir evrak tespit edilmesi halinde Yüzyıl Turizm vize yetkilileri sizinle koordineli bir şekilde evrakların tamamlanmasını/düzenlenmesini sağlar ve olası bir ret ihtimalini minimuma indirmiş olur. 
  • Takip İşlemleri: Evrakların tamamlanması sonrasında yapılan vize başvurusunun akibeti konusunda Yüzyıl Turizm, vize işlemlerinizi takip eder ve başvurunun sonuçlanması ile ilgili bilgi verir. Ayrıca, olası problemlerde Yüzyıl Turizm'in aracı kurumlar ve konsolosluklarla olan hızlı iletişimi sayesinde red kararı çıkmadan problem düzeltirebilmekte ve başvurunuzun olumlu sonuçlanması sağlanabilmektedir.
Not: Aracı kurumlara veya konsolosluklara parmak izi ya da mülakat için davet edilmeniz halinde Yüzyıl Turizm yetkilisi size refakatçilik etmektedir. Bu sayede işlemleriniz normalden çok daha hızlı şekilde tamamlanmaktadır. 
 
Dikkat: Ret kararı ile sonuçlanan vize başvurularınız sebebiyle daha sonra tekrar gerçekleştireceğiniz başvurularda evraklarınız kusursuz hazırlansa bile ret alınabilmektedir. Bu yüzden ilk kez vize başvusunda bulunacağınız ülkeler için, güven veren ve hatasız evraklarla başvuru yapmanız çok önemlidir. 
 
Vize departmanı irtibat bilgileri:
0212 530 4501 – Dahili: 2009/2004
Vize Başvuru Formu Doldur!
Yüzyıl Turizm ile Vize Başvurusunu Nasıl Yaparım?
Yalnızca 3 adımda vize başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
Evrak Hazırlama

Ziyaret edeceğiniz ülkeye göre ziyaret amacınıza uygun evrak listesini Yüzyıl Turizm internet sitesinden bulabileceğiniz gibi müşteri temsilcilerinden de talep edebilirsiniz.Başvuruda bulunacağınız vizenin türünü belirlemek için Yüzyıl Turizm internet sitesinde, vize bölümünden fikir alabilir, başvuru yapmak istediğiniz vize türü ile ilgili detaylara ve fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Evraklarınızı hazırlarken dikkat etmeniz gereken unsurlar:

  • İşe giriş bildirgesi ve SGK ya da BAĞ-KUR hizmet dökümünüzün barkotlu olması.
  • Çalışanların 3 aylık maaş bordro çıktılarının şirket kaşeli imzalı olması.
  • Faaliyet belgesinin yeni tarihli olması.

Talep etmeniz halinde vize başvurunuz için hazırlanan evraklarınız ve pasaportunuz siz hiç zahmet etmeden evinizden veya işyerinizden Yüzyıl Turizm'in anlaşmalı kuryeleri tarafından alınır.

DİKKAT!

Vize başvurunuzdan önce, ziyaret amacınızın açık bir şekilde belirlenmesi gerekir. İlk giriş yapacağınız ülke ve şehir adı net olarak belirtilmelidir. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için seyahat planınızın doğru ve gerçekçi olması gerekir.

HATIRLATMA!

Vize başvurunuz için Yüzyıl Turizm'in sizin adınıza gerçekleştirdiği işlemler eksiksiz ve doğru olmasına rağmen, son karar merciinin ilgili başkonsolosluk olmasından dolayı hiçbir vize başvurusunun %100 olumlu sonuçlanacağı garanti edilemez.

Evrakları ve Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız
Başvuru

Vize departmanına ulaşan evraklarınız, işleminizi takip edecek yetkili tarafından kontrol edilir. Olası eksik evraklar tespit edilip tarafınıza haber verilerek tamamlanır ve ilgili vize başvurusu için randevunuz alınır.Başvuru için verilen randevu tarihinde şahsen bulunmanız istenirse, önceden size bildirilen adres ve saatte Yüzyıl Turizm yetkilisi refakatinde gerekli işlemler yapılır.

Vizen Hazır

Vize başvurunuzun sonuçlanması Yüzyıl Turizm tarafından takip edilmektedir. İşlemi tamamlanan pasaportunuz konsolosluk tarafından belirttiğiniz adresinize gönderilmezse, Yüzyıl Turizm tarafından teslim alınır.Talep etmeniz halinde işlemi sonuçlanan pasaportunuz anlaşmalı kurye tarafından belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Vize Başvuru Formu Doldurmak için Tıklayınız